WRACA  ZDROWY  ROZSĄDEK

Szukając oznak – normalnienia, natknąłem się na świetny baner na wyjeździe z Grajewa w stronę Augustowa. Akcja grupy „Wolna Polska Opole”, może wnieść dużo dobrego. Lekarka w kajdankach (analogia do spraw sądowych przeciw zdrowo myślącym jeszcze lekarzom), kieruje apel do prezydenta Dudy: „Proszę pozwolić lekarzom nas leczyć”! Wskazuje leki (a nie „scypionki”): amantadyna, inwermektyna, chydroksychlorochina. Cóż, czy aż trzeba do – prezydenta, by coś się zaczęło dobrego? Nie wierzyć rządzącym, nie wierzyć tej sekcie covidowej, nie wierzyć kłamstwom telawizyjnym. Może już tylko on – pomoże tej „zajechanej” społeczności?? Oprócz Boga – znikąd pomocy? Organizatorzy (można ich wspomóc) https://zatrzymac-pandemie.pl/ piszą: Zgodnie z obecnymi regulacjami:

„Lekarz ma obowiązek wykonywać zawód, zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej, dostępnymi mu metodami i środkami zapobiegania, rozpoznawania i leczenia chorób, zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz z należytą starannością.”

Natomiast postulowana zmiana ma spowodować, by zapis ten brzmiał:

„Lekarz ma obowiązek wykonywać zawód, zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej oraz zdobytą w trakcie praktyki lekarskiej wiedzą i doświadczeniem, dostępnymi mu metodami i środkami zapobiegania, rozpoznawania i leczenia chorób, zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz z należytą starannością”.

Na szczęście jest jakaś grupa nie ulegających presji lekarzy i oni chcą nas leczyć! Jest taki poseł G. Braun, któremu „marszałki sejmowe” odebrali dietę (ponad 60 tys. zł), to normalni ludzie wsparli Go ponad 6 razy tyle w nadziei, że zrobi covidianom – Norymbergę 2 ! Normalniejąc – już ponad 12 tys. lekarzy i naukowców podpisało „Deklarację Rzymską”, gdzie piszą m.in.: „MAJĄC NA UWADZE, że decydenci polityczni zdecydowali się wymusić strategię leczenia „jednego rozmiaru dla wszystkich”, co doprowadziło do niepotrzebnych chorób i śmierci, zamiast podtrzymywać podstawowe koncepcje zindywidualizowanego, spersonalizowanego podejścia do opieki nad pacjentem, które okazało się bezpieczne i bardziej skuteczne;”

W jednym z orędzi Matka Boża mówi: „Niebawem w dość krótkim czasie nastąpi wiele zmian, a większość ludzi na ziemi dobrowolnie poddaje się powolnej eutanazji szczepionką na COVID-19. Większość ludzi poddaje się temu w wyniku prania umysłów za pomocą telewizji. Na świecie w tym i w Polsce w wyniku następstw szkodliwego działania tych trujących preparatów, zakończy swoje życie miliardy ludzi, w tym wielu Polaków, a pośród nich liczni kapłani i biskupi. (…) Trójca Święta tego nie chce, a Ja Sama jestem bezsilna, bo to wy i wasza wolna wola decydujecie o wszystkim.

Każdy człowiek sam odpowie przed Bożym Sędzią, zda sprawę z całego swojego życia, z każdej podjętej przez siebie decyzji. Każdy zaszczepiony szczepionką na COVID-19, będzie sądzony tak, jak sądzi się kogoś, kto targnął się na swoje życie. Konsekwencja wyboru,

Dopóki będę mogła, będę was ratować, lecz do pomocy potrzebuję małej Mojej armii osób pokutujących. Zapewniam was, że przez gorącą modlitwę Różańcową, a także przez post, możecie pomóc Mnie zmienić świat, możecie pomóc powstrzymać wojny, zarazy, możecie przyczynić się do nawrócenia rządzących, jak i szeregu innych osób.”

Jest bunt i opór w Grajewie, dla szaleńczej budowy wiaduktu nad torami kolejowymi. To by się wiązało z wyburzeniem wielu budynków a miasto skutecznie podzieliło na dwa. Podobno lokalna władza jest też przeciw…(?). Póki co, robią już „odwierty” badawcze w pasie tej ulicy (władza pozwoliła?). Czyżby – jak robi to władza centralna, mówi się ludziom co innego, robi się co innego, a myśli się co innego? Tylko kilka cytatów z nowego nr „Gazety Warszawskiej” nr 42: „Popatrzcie, jak szybko walka z pandemią w obronie ludzi, zamieniła się w walkę z ludźmi w obronie pandemii” EwaL;

Trybunał Konstytucyjny podjął jedynie słuszną deklarację o wyższości Polskiej Konstytucji nad prawem Unijnym. Od razu mogliśmy zobaczyć tych folksdojczów, którzy w Sejmie robili „aj waj” a są to głównie politykierzy z PO, PSL i SLD. Nigdy więcej takich! Pisze Piotr Lewandowski: „Koniec polityki Ustępstw? – „Do Brukseli powinien pójść sygnał: albo się cofniecie, albo będziemy kontynuowali kurs na stopniowy polexit i „wygaszanie” naszego członkowstwa (tak ! należy komunikować to „brukselczykom” w zakulisowych rozmowach zupełnie otwarcie).  Bruksela chciała zbyt dużo połknąć – wiec musimy stanąć jej kością w gardle. Albo się opamięta, albo się udławi”.  Wciąż epatuje się społeczeństwo polskie fałszywymi danymi (sprzed wieków) !  W art. „Nie bójmy się słowa polexit”, Mirosław Kokoszkiewicz pisze: „ Wg ostatnich badań Eurostatu tylko w ciągu jednego roku zaufanie Polaków do Brukseli spadło o 6 proc. i wynosi dzisiaj 50%. 38 proc. Polaków nie ufa Unii Europejskiej, a 12% nie ma na ten temat zdania. Daleko nam dzisiaj do takich entuzjastów UE jak Portugalia (78% zaufania), Irlandia (74%), czy Litwa (70%).”

Normalniejemy, ale jeszcze daleko nam do…. jakiegoś działania, a tylko to daje jakieś gwarancje i nadzieję! Potrzeba nam ludzi odważnych o otwartym umyśle i zdrowym pionie moralnym! Czy są tu jeszcze tacy? My proponujemy, a do  was należy decyzja:

OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

Aleksander Szymczak

3 myśli na temat “WRACA  ZDROWY  ROZSĄDEK

 1. List do niezaszczepionych
  Badacz OCLA, dr Denis Rancourt i kilku kanadyjskich naukowców, napisali list otwarty, aby wesprzeć tych, którzy zdecydowali się nie przyjąć szczepionki COVID-19. Grupa podkreśla dobrowolny charakter tego leczenia, a także potrzebę świadomej zgody i indywidualnej oceny korzyści i ryzyka. Odrzucają presję wywieraną przez urzędników zdrowia publicznego, wiadomości i media społecznościowe oraz współobywateli. Kontrola nad naszą integralnością cielesną może być ostateczną granicą walki o ochronę swobód obywatelskich. Przeczytaj poniższy list.
  List otwarty do niezaszczepionych

  Nie jesteś sam! W USA i Unii Europejskiej mniej niż połowa populacji jest w pełni zaszczepiona, a nawet w Izraelu, „światowym laboratorium” według Pfizera, jedna trzecia ludzi pozostaje całkowicie nieszczepiona. Politycy i media przyjęli jednolity pogląd, robiąc z nieszczepionych kozła ofiarnego za kłopoty, które nastąpiły po osiemnastu miesiącach siania strachu i blokad. Czas wyprostować sprawę.

  Całkowicie rozsądne i uzasadnione jest powiedzenie „nie” niewystarczająco przetestowanym szczepionkom, dla których nie ma wiarygodnej nauki. Masz prawo domagać się opieki nad swoim ciałem i odmówić leczenia, jeśli uznasz to za stosowne. Masz rację mówiąc „nie” naruszeniu swojej godności, integralności i autonomii cielesnej. To twoje ciało i masz prawo wyboru. Masz rację, walcząc o swoje dzieci przeciwko ich masowym szczepieniom w szkole….

  Polubienie

 2. Robert said: 20 października 2021
  Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy, w tak zwanych wyborach demokratycznych wybiera się polityków, aby ci dbali o naród i kraj. Co obecnie ci „wybrańcy narodu” robią? I to nie ma znaczenia czy to będą Włochy, czy Australia, czy Polska, to się dzieje notabene w bardzo wielu krajach globu. Otóż ci „wybrańcy narodu”, zmuszają własnych rodaków do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym, zwanym dla zmylenia „szczepieniami na COVID-19”. Skandal!
  Ci „wybrańcy narodu”, całkowicie „olali” własny naród i wysyłają przeciwko niemu armatki wodne, gaz, „pały”, tarcze, „białe kaski”, gumowe kule. Skandal! Ci „wybrańcy narodu”, zarzynają gospodarki w imię pandemii opartej na wynikach całkowicie niewiarygodnych testów PCR. Skandal! Ci „wybrańcy narodu” są odpowiedzialni za setki tysięcy nadmiarowych zgonów osób, które nie odeszły z tego świata na COVID-19, ale dlatego, że nie mogły dostać się do szpitala, nie mogły dostać się do lekarza, bo wprowadzono „tele-poradę”. Skandal!
  Dość tego! Dość tej kontrolowanej depopulacji, dość tego kontrolowanego mordowania ludzkości! Dość niszczenia rodzinnych biznesów! Dość odbierania nam naszych praw i wolności! Dość tego globalnego „eksperymentu” o podłożu satanistycznym! Ręce precz od naszego ciała! Ręce precz od naszych dzieci! Ręce precz od naszego majątku! Ręce precz od naszego mienia! Ręce precz! Wy sprzedajni zdrajcy i mordercy! Bóg się o was upomni w swoim czasie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.