ZMIERZCH SYSTEMU

Niech żywi nie tracą nadziei. Wejście KONFEDERACJI do Sejmu, wieszczy równię pochyłą systemu. Kim jest – ów system? To zawłaszczenie rządów w Polsce od końca II WŚ – przyniesiony na bagnetach sowieckich. Nic nie trwa wiecznie a już zwłaszcza system polityczny oparty na kłamstwie! Narody, jeśli mają się rozwijać, opierają swoje wybory o system JOW, a państwom słabym, wasalom, narzuca się system „proporcjonalny” jaki obecnie obowiązuje w Polsce. Wówczas jest gwarancja, że do gremiów decyzyjnych, wejdą osobnicy typu BMW (wystawieni przez koterie partyjne). Ważne, by szefostwo danego systemu partiokracji, było w rękach możnych tego świata. Stąd w Polsce wasalistyczne miernoty wciąż wisiały i klęczały u swoich panów od II WŚ!  Rządząca, a raczej – zarządzająca Tubylcami jedna partia Matuszka („banda czworga”) – cofa się.

Można ogłupiać społeczeństwo poprzez zawłaszczone „mendia”, można mamić, przekupywać ich własnymi pieniędzmi, ale kiedyś to się kończy. Prezydent Duda jak i biskupi, nie dokonali Intronizacji Jezusa – pomimo prośby Matki Bożej. Teraz już sprawy potoczą się szybko. W Albanii już było trzęsienie ziemi… U nas jeszcze…. grają jak na Titanicu. A przecież już tyle razy Nasza Królowa Maryja upominała – różaniec to najlepsza broń! My cóż, wolimy wydawać miliardy! na coś, co dostaniemy za … 5 ! lat, a co wówczas będzie już starociem przestarzałym technologicznie! Obłęd! Sprowadzamy niby wojsko amerykańskie (i za to płacimy!), a wychodzi na to, że w większości to specjaliści od geologii! Cały świat już wie o – przeogromnych bogactwach (kopaliny) w naszej ziemi. Czyżby oni mieli być… strażnikami? Czemu naród żydowski tak się boi prawdy o Jedwabnem? Śp. Lech Kaczyński zablokował ekshumację na rozkaz strony żydowskiej! Kto się boi prawdy? Jakżesz wielkie były zabiegi, by W. Sumliński nie mógł zaprezentować swojej najnowszej książki „Powrót do Jedwabnego”! Zabroniła tego… gmina żydowska a także (sic!) – kuria warszawska! Czy my jeszcze jesteśmy w Polsce? Kuria także zabroniła – mszy św. (po raz kolejny), dla Marszu Niepodległości!

Partiokracja w Sejmie próbuje jeszcze zablokować Konfederację, ale to już ostatnie podrygi tego systemu. Ludzie coraz bardziej dostrzegają o co tu chodzi. Jak się rozmawia z ludźmi, to cieszą się, że jest jakaś autentyczna siła, bo choć mała, ale bezlitośnie obnaża system. Kłamstwo runie! To kwestia (pewnie niedługiego) czasu. Tylko budowanie na prawdzie ma sens. Bo – traci sens system totalnego zniewolenia złem, gdy ma choćby jednego prawdziwego przeciwnika! W ostatnim okresie ujawniło się kilku mądrych i odważnych „przeciwników”. Inżynier Jerzy Zięba, poprzez swoje dwa tomy „Ukryte Terapie”, załamał „system zdrowia” w Polsce.  W swych książkach,  filmikach itd., pokazał badania naukowców z całego świata na temat chorób i ich leczenia. I poszło to hasło – nie ma chorób nieuleczalnych! Za swą działalność, musiał się ewakuować do Stanów. Tę zamianę systemu podjęli inni światli lekarze (naturoterapeuci, lekarze zintegrowani), którzy porzucili system i leczą – leczą i nie trwa to miesiącami czy latami. Można ich znaleźć na stronie: tlmz.pl                 Dr Hubert Czerniak, za głoszenie podobnych treści, został zawieszony na rok! System (chory) zdrowia broni się, bo to „ustawowe” dojenie kasy – z mniej świadomych. Inny odważny, prof. Jerzy Robert Nowak, wydał książkę o – prawdziwym obliczu prezydenta A. Dudy. „Nadzwyczajna kasta ludzi”, czyli trzecia władza – sądownicza, w tych warunkach jest nie do ruszenia. Czyżby? No, jeśli nadal obowiązuje zasada – my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych, to konkluduje to tym, że PIS przez 4 lata nie dał rady zreformować sądownictwa! A Konfederacja mówi – 2 miesiące! Jest to możliwe, ale trzeba odwagi i postawienia się niektórym „starszym i mądrzejszym”! System kształcenia już dawno przestał … wychowywać i uczyć samodzielnego myślenia a poszedł w stronę gdzie… min. J. Gowin chce się kłaść Rejtanem w obronie ideologii gender!

Widać poruszenie na stronach internetowych, ludzie zaczynają nabierać ducha, budzi się nadzieja. Konfederacja już zaczęła poszukiwać swego kandydata na prezydenta RP. Trwają prawybory. Nota bene – czekamy cierpliwie na przyjazd do Grajewa posła G. Brauna. Przyszłoroczne majowe wybory prezydenckie, wcale nie muszą już być po linii aktualnie… zarządzających! Bóg nam wyznaczył inną rolę, wszak najpierw u nas dokona się Intronizacja Jezusa na Króla Polski, i od Polski zacznie się walić system zniewolenia na całym świecie! Dlatego ufajmy, nie traćmy wiary i nadziei, a jedyną bronią mają być nie „systemy Patriot” – ale różańce! Pamiętajmy – żadne kłamstwo nie dożywa starości!

Aleksander  Szymczak

12 myśli na temat “ZMIERZCH SYSTEMU

 1. Super! Musimy sobie dodać, że >Grzesznicy wejdą do Królestwa przed tymi, którzy powinni przez wzgląd na swój urząd i łaski otrzymane od Boga – wejść jako pierwsi! Nie wejdą! I to cała nadzieja > dla ludzi prawych.

  Polubienie

 2. niestety co do kopalin ,to masz racje ,duda podpisal ustawe o zerowym podatku od lupkow,amerykanie zadaja dostepu do naszych zloz miedzi,bo niby nas chronia,mosbacher zachowuje sie jak gubernator kolonii,naciski w sprawie splat 447 ,wychodzi na to ze bedziemy obywatelami trzeciej kategorii we własnym kraju nowy zydowski,minister finansow jako syndyk masy upadlosci Polski,kupowanie Polski przychodzi nam z łatwoscia tak oficjalnie mowia zydzi

  Polubienie

  1. Zjazd Prawyborczy w Białymstoku 07 12 2019 godz 11.00 Rynek Kościuszki 11 Hotel Royal Spa, najpierw trzeba się zarejestrować na stronie konfederacja. net/prawybory/, opłacić darowiznę 30 zł najpóźniej środa czwartek i przyjechać na prawybory, ja się wybieram

   Polubienie

 3. ad: „zwolenniczka”; ja od dłuższego czasu staram się dowiedzieć więcej o tym systemie – prawyborów. Od dłuższego czasu „koresponduję” z szefem krajowym „Konfederacji”, by móc coś napisać pozytywnego. Ostatnio także podjąłem próbę z szefem wojewódzkim na podlaskie. I… nic. Pewnie sami dokładnie nie wiedzą w czym rzecz, bo, a jakże, nawet nie śmiałbym podejrzewać ich o jakiś… bojkot swoich wyborców. Szkoda, że jest – jak zwykle, czyli – my jesteśmy potrzebni w momencie głosowania! AKS

  Polubienie

 4. Dokonaj płatności w wysokości 30 zł. na konto Konfederacja Wolność i Niepodległość:

  Nr konta: 38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
  Tytuł przelewu: DAROWIZNA

  3) W wyznaczonym terminie przyjdź w jedno z poniższych miejsc do głosowania i oddaj swój głos.

  UWAGA:

  każdy dorosły Polak ma prawo udziału w głosowaniu po uprzedniej wpłacie z konta osobistego 30 zł. i zarejestrowaniu się na stronie prawyborów nie później niż 3 dni przed terminem wybranego zjazdu; może głosować tylko raz, w jednym z wybranych 16 zjazdów okręgowych;
  na zjazdy sobotnie termin wpłaty i rejestracji upływa w środę, w tygodniu poprzedzającym zjazd
  na zjazdy niedzielne termin wpłaty i rejestracji upływa w czwartek, w tygodniu poprzedzającym zjazd.
  Gdzie i kiedy można oddać głos?
  Białystok – 7.12.2019 godzina 11:00, Rynek Kościuszki 11, Royal Hotel & Spa
  Olsztyn – 7.12.2019 godzina 18:00, ul. Nad Łyną 10, Zajazd „U Leszka”
  Gdańsk – 8.12.2019 godzina 11:00, ul. Podwale Grodzkie 9, Hotel Scandic
  Bydgoszcz – 8.12 godzina 18:00, ul. Gdańska 14, Hotel Pod Orłem (Sala Malinowa)

  Warszawa – 14.12.2019
  AKS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.