POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ

Takiej treści banerki ukazały się w Polsce (np. w Warszawie), nawołujące do czerwcowego Marszu pod dyrekcją Donalda Tuska. Nawoływania totalnych przebiegają w różnoraki sposób. Np na grajewskim e-grajewo, jest zachęcający banerek, ale…żerując na emocjach, fałszuje się tam obraz „dyskusji”. W sposób wielce problematyczny, próbuje się zrobić jak największy dobry wynik wyborczy PO. Ot, choćby taki przytyczek – nie wszystkie głosy w komentarzach na e-graj. się ukazują. Napisał na tutejszy Blog – „nikt” i podał swój przykład cenzury na nim dokonanej. Czyli w taki zmanipulowany sposób, bez dokładnej wiedzy, bez ukazania celu „takiego marszu”, PO z przystawkami, chce zawładnąć uczuciami Polaków. Zapewne wielka kasa pójdzie na to z funduszu obcych, by zdestabilizować scenę polityczną przed wyborami. Polska, w scenariuszu masońskich globalistów pod szyldem NWO, jest wielką przeszkodą ze swoją wiarą, katolicyzmem, cywilizacją personalistyczną – na drodze budowy jednego światowego kołchozu („nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy”). Żeby było jasne, nie bronię PISu, bo i oni też mają „za uszami” (np. przekupywanie wyborców ich własnymi pieniędzmi), ale bronię naszej, danej nam od Boga wolności, której trzeba strzec jak przysłowiowego – oka w głowie. Bez wiary, bez Boga – skazujemy się na ponowny niebyt i niewolę! Nie łudźmy się, powrót do „rządów” platformianych, to oddanie naszej Ojczyzny w niecne łapy globalistów. A już oni potrafią nas „urządzić”. Jakąś widoczną namiastką, jest socjalistyczna UE. Dla nich liczą się „wartości unijne”, a te jak widzimy, są bardzo daleko od norm i wartości danych nam od Boga. Dodajmy, Dekalog jest dany dla całej ludzkości, ale ile państw to respektuje? Dlatego Bóg w swoich „Orędziach na czasy ostateczne…”, przypomina i zapowiada oczyszczenie świata.

14. 03. 2022: „Chcę pokuty świata, ale świat pokutować nie chce. Wymusza więc na Mnie działania, których nie pragnę. Wiesz, że ci, którzy poszczą, nie będą głodowali, a ci którzy pokutują, nie będą wygnani ze swoich domów. Ci, którzy pełnią Moją Wolę, zostaną tam, gdzie są, aby oddawać Mi chwałę i wznosić modlitwy za swój naród. Wszystkich jednak zmuszę do pokuty, bo bez niej nie są zdolni do nawrócenia. Pokuta rozwiązuje wszystkie problemy emocjonalne, duchowe i psychiczne. Uwalnia duszę od klątw. Jeśli będziesz pokutować, będziesz zawsze szczęśliwa.”

29. 04. 2022: „Choroby, wojny, głód i inne klęski są formą cierpienia, które jest przymusową pokutą dla świata. Cierpienie zaś jest pochodną ludzkich wyborów – grzechów. Pokuta przyjmowana za życia lub po śmierci jest formą zadośćuczynienia za popełnione zło i formą oczyszczenia duszy z tego zła.(…) Nie ma innej drogi oczyszczenia się z win. Tylko poprzez zadośćuczynienie. A zadośćuczynić może Mi człowiek poprzez pokutę. (…) Pierwszą formą zadośćuczynienia jest świadome i pobożne uczestniczenie w Ofierze Mszy świętej, która jest całą doskonałą i pełną zapłatą za ludzki grzech.”

30.04. 2022: „Drugą formą pokuty, jest post. To odmówienie sobie pociechy jedzenia i picia lub ograniczenie spożycia do minimum. Może to być post ilościowy lub jakościowy. Najprostsza formą pokuty jest post o chlebie i wodzie, dzięki któremu człowiek rzeczywiście się umartwia, a jednocześnie jest w stanie zupełnie normalnie funkcjonować i wypełniać swoje obowiązki. Ten post uczy człowieka dyscypliny, szacunku do pokarmu i wdzięczności w stosunku do Stwórcy. Jest to forma zadośćuczynienia za grzechy nieumiarkowania w jedzeniu i piciu, za obżarstwo i pijaństwo, niesprawiedliwy podział dóbr światowych, za skąpstwo, chciwość, marnotrawstwo dóbr otrzymanych od Stwórcy.”

1. 05. 2022: „Pragnę postu z trzech powodów. Po pierwsze chce zadośćuczynienia, aby złagodzić Mój palący gniew. Po drugie chcę obdarzyć dusze poszczących łaskami, a post przygotowuje dusze do podjęcia tych łask. Po trzecie formułuję nowego człowieka, który post będzie cenił na równi z jedzeniem w obfitości. Zadośćuczynienie za grzechy ludzkości jest konieczne i może złagodzić wiele kar ogólnoświatowych i osobistych.”

19.05. 2022: „Post o chlebie i wodzie jest postem posłuszeństwa. Wiele razy wspominany wśród próśb Matki Bożej wyrażanych w objawieniach na całym świecie. W przypadku Polski poprosiłem o post w intencji waszej Ojczyzny (dod. aut. -w poniedziałki), bo ofiara ta zawsze skutecznie wspiera modlitwę, a za waszą Ojczyznę musicie się wiele modlić. Cele postawione przed nią są wspaniałe, ale pokolenie, które wyrasta, nie zna Mojego Imienia. To pokolenie, które nie będzie już potrafiło zachować polskości, maryjności i wiary. Bez ogromnej modlitwy o którą proszę, bez tej ofiary, naród ten zatraci łaski, tak samo jak inne narody. Walka wasza jest jednak widoczna i przynosi efekty. Ten naród wciąż walczy. (…) Walka jest decydująca. Teraz albo nigdy. To jest czas ofiary za ten naród. Zanim wyciągnę Moją rękę nad Ziemią, pokutujcie, aby zmienić jej kierunek i siłę. Poszcząc za Polskę, walczycie o jej granice, przyszłość i wolność. Taki post w jednej intencji przyczynia się do ochrony jej granic terytorialnych i do granic duchowych, do jakich mogą posuwać się złe duchy. Ograniczając pole ich działania, ograniczacie też zasięg i rozwój zła w waszej Ojczyźnie, zapobiegając kolejnym zniszczeniom. Pamiętajcie więc, pokutując, że wybrałem ten naród do wielkiego dzieła, które sam pragnę przeprowadzić. Odpowiedzialność za realizację Mojej Woli w waszym narodzie spoczywa dziś na barkach maluczkich. Na nie przełożyłem odpowiedzialność, bo oni zachowali świadomość wagi tej chwili w historii ludzkości, świadomość niepowtarzalności łaski, która czeka na swoją realizację.”

Dodać należy, że ci „maluczcy”, to Rycerze Chrystusa Króla (czerwone płaszcze), którzy to już kilkanaście lat (m.in.) modlą się o Intronizację w comiesięcznych, pierwszosobotnich nocnych pielgrzymkach do Wykrotu. Dlatego, drogi czytelniku, musisz sobie uświadomić, gdzie szukać ratunku dla Polski i Polaków. Pełna i całkowita Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski – TAK! Do tego jednak dochodzi się małymi kroczkami (przemiana sumień) – j/w i nawrócenie. Szemrane i ukryte cele POpapranych „marszów”, to wpuszczanie Narodu w ślepy kanał. Zarządzający Polską z nadania obcych sił, o lilipucim duchu, widzą rozwiązanie tylko w…zbrojeniach! To koncepcja… ubogich duchem. Świadomi i wierni Bogu, mówią o Bożej koncepcji naprawy świata – INTRONIZACJA, najpierw w Polsce a potem w świecie!

Aleksander K. Szymczak

3 myśli na temat “POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.