DEMONICZNE UMYSŁY

Kontynuując; tylko w szalonych umysłach, mogą powstawać takie diabelskie pomysły (czyżby pokłosie naszych… „beztroskich wyborów”?).

PROMOCJA KANIBALIZMU JAK ROZWIĄZANIE ”KRYZYSU ŻYWNOŚCIOWEGO” NA ZIEMI ze strony: Globalna Świadomość 3 stycznia 2023

Czy po zjedzeniu świerszczy, szarańczy i owadów w następstwie zmian klimatycznych jesteśmy teraz prowadzeni do jedzenia ludzkiego mięsa? Dziś nowa firma szczyci się ręcznie robionym salami hodowanym w laboratorium, wytwarzanym z ludzi.

Innymi słowy, media głównego nurtu próbują znormalizować kanibalizm jako realną alternatywę dla jedzenia czerwonego mięsa w imię zmian klimatu i rzekomego ratowania Ziemi.

Amerykańska firma spożywcza BiteLabs reklamuje salami hodowane w laboratorium z ludzkich tkanek. Jak twierdzi firma, te tkanki to próbki od międzynarodowych celebrytów.

Szwedzki profesor marketingu strategicznego Magnus Soderland mówi, że jedzenie ludzkiego mięsa z martwych może pomóc ocalić rasę ludzką i że możemy przezwyciężyć tabu dotyczące niejedzenia się nawzajem, po prostu próbując.

Podobno w 2019 roku na konferencji żywnościowej, która dotyczyła kwestii, czy ludzie są zbyt samolubni, by żyć w sposób zrównoważony, profesor zasugerował, że kanibalizm może być realnym rozwiązaniem problemu zmian klimatycznych i że możemy zacząć jeść nasze zwierzęta domowe.

Oczywiście „eksperci” zapominają, że poza ogromną kwestią moralną jest jeszcze kwestia praktyczna. Wiadomo, że kanibale cierpią na neurologiczne choroby prionowe, takie jak „kuru”.

Ogólnie rzecz biorąc, Natura nie sympatyzuje ze ssakami zjadającymi własny gatunek.

Zasadniczo jest to odrodzenie dystopijnego scenariusza filmu Soylent Green z 1973 roku z legendarnym Charltonem Eastonem, w którym w bardzo mrocznej przyszłości nie było już wystarczającej ilości żywności dla ludzi , a rządy stworzyły żywność, która zasadniczo pochodziła z „recyklingu” nie żyje.

Należy zauważyć, że Komisja Europejska niedawno zatwierdziła spożywanie świerszczy, robaków i szarańczy jako pożywienia dla obywateli Europy, aby przeciwstawić się zmniejszeniu produkcji rolnej spowodowanemu wojną na Ukrainie.

To znaczy nakłaniają obywateli do jedzenia ich zamiast chleba, warzyw czy mięsa, bo Rosja zakazała „nieprzyjaznym państwom” eksportu nawozów, co spowodowało spadek produkcji warzyw, zbóż itp., ale też zakaz eksport zbóż, co spowodowało ograniczenie żywienia zwierząt.

I w odpowiedzi na to Komisja Europejska zdecydowała, że ​​obywatele powinni jeść owady!

Zauważono również, że przedstawiciele firmy „ Prairie Cricket Farms ” nakłaniają małe dzieci do jedzenia świerszczy, dając im jednocześnie instrukcje, jak mogą zmienić swoje wybory żywieniowe, dla dobra środowiska.

PS. Zacznijmy od odpowiedzi, które przyszły ze strony UM (p. Karulski) w sprawie węgla. Czytelnicy pytali więc… „węgiel samorządowy” jest dostępny (na zapisy) w cenie 2 tys. zł/t, a limit jest do 3 ton. Akcja będzie do 30 kwietnia i nie ma już… dotacji węglowej.

Nasze życie społeczne jest co raz wstrząsane… aferami. Radek zdradek przy swoich 100 tys… wymięka, bo oto => „WG” nr 05/23, „Mafialand Deutschland”, Tomasz Pasternak pisze: „ Minął miesiąc, i to jest prawdziwy skandal…. Od opublikowania tego nagrania (dod: konferencja w Sejmie „Konfederacji” i dziennikarza śledczego L. Szymowskiego) minął miesiąc, i to jest prawdziwy skandal. Doświadczony dziennikarz śledczy, trzech posłów na Sejm RP, w Sejmie, w publicznym miejscu, oświadcza, że premier polskiego rządu był agentem Stasi (a wszystkich agentów Stasi przejęła dzisiejsza BND), i co? Gdyby znany dziennikarz śledczy powiedział coś podobnego o premierze Wielkiej Brytanii, wszystkie gazety miałyby to na pierwszej stronie jako wiadomość dnia. Potem wystąpiłby premier, zaprzeczył i powiedział, że pozwie dziennikarza do sądu, a dziennikarz odpowiedziałby, że do akt rejestrowych jest dostęp, więc każdy sam może zobaczyć. W każdym razie zakończyłaby się kariera albo jednego, albo drugiego. Jeśli się tak nie stanie, to bardzo źle dla Polski i Polaków, bo to znaczy, że i my jesteśmy państwem fasadowym, a to realne jest gdzieś tam głęboko pod nami i nami gardzi, bo jest niepolskie. To są mentalni komuniści, nihiliści, cynicy. My mamy płacić, oni zarabiać i błyszczeć. Bardzo mi się to nie podoba, dlatego zwracam się z apelem o wyjaśnienie tej sprawy przez odpowiednie i uprawnione organy państwa.”

W tym kontekście – lokalny skandal. O tym, że lokalne media siedzą w kieszeni burmistrza, czytelnicy tego Bloga wiedzą już dawno. Teraz to wyszło. Dwa tygodnie temu opublikowałem felieton (ważny społecznie) „Społeczność bez ziemi”, o tym, że „władza” odarła nas z naszej przyrodzonej godności i podmiotowości. Felieton rozesłałem do lokalnych portali i też do „gadzinówek władzy lokalnej”. I co? Nie ukazało się na „grajewo24”, nie ukazało się na „życiegrajewa”, a o gadzinówkach nie można nawet marzyć, bo nigdy nie ukazał się tam żaden tekst wysyłany czy to od „Klubu Konfederacji”, czy ode mnie. Tam tylko jest notoryczny i czołobitny aplauz, propaganda sukcesu, ochrona „władzy”, stała kampania wyborcza i dodajmy – to za nasze pieniądze! Bez społecznego nadzoru, władza która idzie drogą wykoślawionej misji, będzie się tylko wybielać. Natomiast felieton ukazał się na „e-grajewo”, wprawdzie (jak zwykle) ocenzurowany, no ale ukazał się. Z braku mocy, nie jesteśmy w stanie odpowiednio zareagować (tak jak też było ze śmieciami), i na tym tracimy. Może, ten duch walki o swoje, jeszcze do nas powróci?

By the way: W styczniu „Oxfam” ogłosił raport, z którego wynika, że podczas tzw. pandemii Covid-19 w latach 2020-2022 majątek 1 procenta najbogatszych ludzi na świecie wzrósł szybciej niż w poprzednich 10 latach! Mówienie o sprawiedliwości społecznej to tylko pretekst do…”

Aleksander Szymczak

8 myśli na temat “DEMONICZNE UMYSŁY

 1. No i co Konfederacja Kaput ? Panie Szymczak moje prognozy sprawdziły się Konfa nie ma racji bytu w Polsce żal tylko RN że tak dał się zmanipulować semitom z Konfy – he he

  Polubienie

 2. Ja ci powiem „wiesław”, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni! Jeszcze zobaczysz! Narazie za mało mamy informacji, by kogokolwiek osądzać. A jak to mówią… pogłoski o mojej śmierci, były wielce przesadzone. Oczyszczanie trwa!
  AKS

  Polubienie

 3. Nie masz wyczucia politycznego do tego potrzeba dużej wiedzy – skoro uważasz że ekscelencja RAS Putin jest ok – popierać takie szambo to grzech to tak jakbyś popierał szatana – ja cię ale wstyd

  Polubienie

 4. Dzięki ci „munia”, vel „wiesław”, choćby za to, że mam z kim polemizować. Daję tu łamy dla wszelkich poglądów, a tu…. tylko czytają. Widzisz, zarzucasz mi brak „wyczucia politycznego i brak wiedzy”. No tak – mówisz sam(a) o sobie? Bo widzisz, ja mam nie tylko wiedzę ale i doświadczenie. Piszę śmiało o sprawach politycznych bo jestem politologiem. A politologia, to nauka o polityce. Więc – uderzyłeś jak kula w płot. Skoro twierdzisz, że popieram Putina, to przytocz mi te moje słowa! Szukaj, może … znajdziesz, ale pogrążysz się w oczach czytelników. Pisze też o sprawach wiary, bo to też bliskie mojemu sercu. Łączę tu te dwie rzeczywistości, byście wiedzieli, że bez Boga, to ani w życiu ani w polityce itd. Włącz myślenie, bo widzę, że na razie bujasz się w oparach absurdu. AKS

  Polubienie

 5. Skoro popierasz takie szambo jak Korwin, Brun to tak jakbyś mówił to co te ruskie trolle lansują – jego ekscelencja Ras Putin przecież to agentura ruska w Polsce – mordercy którzy niewinnych ludzi zabijają są przez Konfe wychwalani ? dlaczego to zło które trzeba potępiać i dlatego niezmiernie się cieszę że Konfa sie rozpada odchodzą ludzie którzy tego nie akceptują –

  Polubienie

 6. Wow, to już nie jesteś „munia”, a szkoda, bo chcąc aspirować do poważnej dyskusji, należałoby się przedstawić, no ale mali ludzie (o niskiej ocenie swej wartości) tak mają. Gadasz… telewizorem, a takim trudno mówić, by włączyli rozum. Tacy ludzie są już na wskroś przesiąknięci propagandą i ideologią. Może już są odporni na propagandę białą czy czarną, ale na szarą… Im się wydaje, że są wystarczająco inteligentni, by rozróżnić prawdę od fałszu, a tymczasem… Propagandyści rodem ze zjednoczonej łże-prawicy, na swoich kanałach TVdezinfo, sieją propagandę strategiczną (wszak wybory za pasem), wewnętrzną i wertykalną. Wyrwane z kontekstu słowo, czy kilka słów, nic jeszcze nie oznacza. Ten osławiony Korwina „ ser Putin” wyrwany z kontekstu, może mieć dwojakie znaczenie. Albo go wspiera, albo się z niego śmieje.
  Piszesz – ‘ruskie trolle” i „ruska agentura” i od razu sięgasz do Konfy, dlaczego? Bo tak cię … wytrenowali przez swoją tubę propagandową i tak masz dalej kwękać!? Od dawna wiadomo, że pisuary (i nie tylko, ale cały ten zdradziecki „okrągły przekręt”), chciałby likwidacji Konfy, widząc w nim autentycznego przeciwnika i hamulcowego NWO. Będą więc permanentnie dyskredytować tą polską formację, przypisując im… niestworzone rzeczy. Ale chyba muszę opisać w felietonie te meandry, bo może łopatologia dotrze do zmanipulowanych umysłów! AKS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.