BÓG… ISTNIEJE !

JAK KORPORACJE ZMUSZĄ MILIARD LUDZI DO NIE JEDZENIA MIĘSA ?

Ze strony: Globalna Świadomość 29 stycznia 2023

To cud, że „przywódcy” na Światowym Forum Ekonomicznym nie noszą swastyk na kurtkach, ostrzegając planetę przed ponurą przyszłością, w której nie będzie już prawdziwego mięsa, a wszyscy peoni jedzą owady i wodorosty, aby przeżyć . 

Główny mówca, prezes niesławnego niemieckiego giganta produkcyjnego Siemens, pan Jim Hagemann Snabe, twierdzi, że wkrótce nie będzie żadnego prawdziwego mięsa ze zwierząt, tylko syntetyczne mięso przygotowane w laboratorium do „mobilizacji na rzecz zmian klimatu” i „ świetny reset.” 

Według prezesa firmy, która była największym konglomeratem przemysłowym nazistowskich obozów pracy niewolniczej, miliard ludzi powinien przestać jeść mięso, aby uratować świat przed globalnym ociepleniem.

Jedz karaluchy i larwy, a nie mięso, ponieważ nowi nazistowscy globaliści chcą uratować świat przed wrzącymi oceanami i toksycznymi bombami deszczowymi

Zastanawiacie się, jak wyglądało menu na tegorocznym konwencie WEF w Davos w Szwajcarii? Filet mignon i ekologiczne warzywa? Czy zastanawiasz się również, dlaczego wszyscy globaliści, którzy uczestniczyli w spotkaniu, zażądali, aby ich piloci prywatnych odrzutowców byli nieszczepieni na Covid? 

Nie, globaliści NIE praktykują tego, co głoszą , to wszystko jest tylko dymem i lustrami dla paraliżowania społeczeństwa, podczas gdy oni finansują schematy Ponziego i podstępne oszustwa.

W rzeczywistości pan Snabe, główny mówca na tegorocznej konferencji WEF, który zajmuje potężną pozycję w Siemens AG, największej europejskiej firmie produkcyjnej , reprezentuje firmę, która setki tysięcy wykorzystywała niewolniczą siłę roboczą do nazistowskiego zbrojenia podczas II wojny światowej. 

Jeńcy wojenni w obozach koncentracyjnych pracowali w ramach programu „śmierć przez pracę”, kierowanego przez Siemensa w fabrykach w obozach zagłady w Auschwitz, Buchenwaldzie, Mauthausen, Ravensbruck, Flossenburgu i Sachsenhausen.

Tak więc teraz naziści i komuniści nowej ery , którzy chcą „ panować nad światem ”, mówią wszystkim innym, aby przestali prać ubrania, przestali jeść mięso, przestali jeździć pojazdami i jeść karaluchy i larwy, jeśli zależy im na świecie i chcą, aby wszyscy ludzie nie stanęli w płomieniach.

Podobno cała ziemia będzie jak komora gazowa nazistowskiego obozu koncentracyjnego, jeśli wszyscy robotnicy i żebracy nie przestaną jej zanieczyszczać jedząc krowy i jeżdżąc samochodami na paliwo. „Mobilizacja na rzecz klimatu” wymaga, aby każdy oddał wszystkie swoje „pieniądze, pieniądze, pieniądze” już i tak obrzydliwie bogatym globalistom, którzy będą rozpylać chemikalia w atmosferze, aby zablokować słońce i uratować planetę (oczywiście oglądali zbyt wielu filmy Marvela ).

„Wielki reset” wzywa każdego człowieka do przymusowego szczepienia, oddania wszystkich pieniędzy nazistowskim firmom, a także do jedzenia owadów i przygotowanego laboratoryjnie jedzenia Franken

„Bóg nie żyje” – mówią nam przywódcy Nowego Porządku Świata na konwencji WEF w Davos. Słuchaj swoich nowych panów i pożeraj owady zamiast krów i kurczaków, a nie staniesz w płomieniach i nie utoniesz we wrzących oceanach.

„Jeśli miliard ludzi przestanie jeść mięso, mówię wam, będzie to miało duży wpływ. Nie tylko ma duży wpływ na obecny system żywnościowy, ale także zainspiruje innowacje w systemach żywnościowych ”. 

Obrzydliwie bogaci, samozwańczy mówcy z WEF twierdzą, że wpaja się im „boskie moce”, by rządzić wszechświatem i zmuszać wszystkich robotników do wstrzykiwania miliardów śmiercionośnych białek kolczastych, chodzenia do pracy, jedzenia laboratoryjnego mięsa, wodorostów i karaluchów na wszystkie przyszłe posiłki.

Podobno to jedzenie, które jemy, jest odpowiedzialne za większość emisji CO2, które zabijają wszystkie krowy, kurczaki, indyki i świnie. Gdyby wszyscy po prostu zjedli Frankenfoods Billa Gatesa, z dodatkiem stonogów i ślimaków, moglibyśmy ocalić bezbożną planetę przed pewną zagładą i zniszczeniem.

Katastrofalna „zielona” agenda sparaliżuje całą światową gospodarkę, zniszczy wszystkie systemy rolne i spowoduje światowy głód, jakiego nigdy nie widzieliśmy. Zapomnij o atmosferze, suszach i powodziach, ponieważ „Władcy Wszechświata” (bogaci dziwacy z WEF) są tutaj, by zniszczyć dla nas świat. Po prostu wyślij im wszystkie swoje pieniądze i trzymaj mocno maskę Covid, a wszystko będzie dobrze. Pewny.

Sprawdzaj wiadomości, dodając  Preparedness.newsdo swojej listy ulubionych i oglądając codziennie aktualne wiadomości o przetrwaniu i rozkwicie w najbliższej przyszłości, nie słuchając rad nazistów i maniaków ateizmu, którym wydaje się, że rządzą teraz światem .

PS. Z „Orędzi na czasy ostateczne”, 23.04 2021: „…dopóki mogą czcić Mnie poprzez jedyną miłą Mi ofiarę, nic nie może im jej zastąpić, bo nic nigdy jej nie dorówna i nic nie będzie Mi miłe nad tę Ofiarę. Prawdziwe, osobiste i realne uczestnictwo w Ofierze Mszy świętej jest bowiem największą łaską na tej Ziemi i największą zarazem zasługą. Nic większego dać Mi nie możecie. Nic więcej nie oddaje Mi należnej chwały i gardzę wszelką ludzką ofiarą, która nie ma względu na Ofiarę Mojego Syna. Nigdy nic więcej Mi się nie spodoba i nic więcej nie przebłaga Mojego Majestatu, bo nic więcej nie jest Mnie godne. Dlatego wasze modlitwy pozbawione Mszy świętej nie mają żadnej mocy i żadnego skutku. Wszystko co czynię dla was, czynię przez Jezusa, dla Jezusa i w Jezusie. Kiedy to zrozumiecie, zrozumiecie również, że Poza katolicyzmem i świętym Kościołem katolickim, w którym Mój Syn jest należycie uwielbiany Ofiarą Mszy świętej, nie ma Zbawienia.” A 13. 04. 2021 tak mówił Bóg: „Mogę więc powiedzieć wszystkim, którzy biegają wokół wielu spraw i nie wiedzą „co z czym i jak”: Przestańcie zadawać pytania, a zacznijcie od codziennej Mszy świętej, która doskonale uporządkuje wasze życie.”

Na przestrzeni wieków, wielu kwestionowało istnienie Boga. Wśród nich taki bardziej znany ateista jak filozof F. W. Nietzsche,który stwierdził, że: Gott ist totBóg umarł. Cóż, pewnie już na tamtym świecie – poznał prawdę. Za późno, ale każdy ma wolną wolę i rozum.

Biblia, Psalm 14: „Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga.”

Michałki z najnowszego nr „WG”: „Brawo poseł Braun”; „Pseudosędziowie, którzy postawili w krakowskim sądzie „choinkę” sprofanowaną bombkami z lgbt i innymi lewackimi atrybutami, doczekali się obywatelsko-poselskiej riposty. O coś takiego właśnie apelowałem niedawno w notce > lgbt czy zboczeńcy. Poseł Braun wyniósł z kolegą sprofanowaną przez lewaków w togach „choinkę” na śmietnik, czyli dokładnie tam, gdzie powinny spocząć wszystkie niecne rekwizyty dewiantów wraz z ich chorą ideologią! Konserwatywni politycy i Polacy powinni brać przykład z Brauna, jak reagować na dewiacje i lewackie wariacje. Chapeau bas, panie pośle!

AKS

4 myśli na temat “BÓG… ISTNIEJE !

 1. Witaj Czytelniku 🙂

  Kiedyś pan Soros, Gates. Teraz pan Schwab, Forum ekonomiczne czy pan Harari, mówią nam o planach żydowskiej finansjery,

  zwanej w Objawieniu Jana: nierządnicą, wielkim babilonem.

  Kiedyś świat nie chciał słuchać o NWO, dzisiaj dla większości internetu już nie jest to teoria spiskowa.

  Ci globaliści mówią nam wprost: „nie potrzebujemy was, przez nasze działania nie będzie dla was pracy, wtedy staniecie się… bezużyteczni”.

  Politycy udają, że tego nie słyszą.

  Pan Morawiecki kłania im się do ziemi i chce, aby Polacy bili mu brawo, bo sprowadził węgiel z zagranicy.

  Przed wojną rosyjsko-amerykańską pan Morawiecki cały czas sprowadzał węgiel z Rosji.

  Nie przeszkadzało to nikomu. W tym samym czasie, niszczyli polską branżę węglową.

  Czy robił to PiS?

  Nie, politycy to sługusy, to rodzaj prostytutek.

  Te rozkazy idą globalnie, do większości państw świata. Pokazała to dobitnie akcja kowidowa i zamknięcie blisko 200 państw.

  Politycy warszawscy powinni trafić do więzienie za tępe wykonywanie rozkazów, za kłamstwa, za niszczenie Polski.

  żydowska finansjera powinna zostać unicestwiona za morderstwa, za niszczenie całej zamieszkanej ziemi…
  Robert Brzoza

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.