NADZIEJA UMIERA OSTATNIA

Naród, który się oburza, ma prawo do nadziei, ale biada temu, który gnije w milczeniu”, K. C. Norwid.  Wszak – Traci sens system totalitarnego zniewolenia złem, gdy ma choćby jednego prawdziwego przeciwnika! Dziś państwo PIS, pod pretekstem „plandemii”, chce zniewolić cały Naród Polski. 23 maja br. odbyła się już piąta manifestacja Polaków – przeciw zniewoleniu i zastraszaniu. „Strajk przedsiębiorców”, jak „żółte kamizelki” we Francji pokazał, że nie da się w Narodzie stłumić tej woli – wolności i podmiotowości.

Znów – zarządzający krajem tubylczym z nadania NWO, dopuścili się … nieadekwatnej do faktów – pokazu siły. Sznury „suk”, wycie syren, migotanie „kogutów”, i sznury tych ubranych (mówią, że obcych najemników) w kuloodporne stroje z napisem policja. Policja, mająca już jakiś tam autorytet (po utraceniu dziewictwa w PRL), z tygodnia na tydzień, rozmienia to na drobne i stąd już wielu na manifestacji krzyczy – milicja, gestapo, zomo! Czy nie przysięgali – stać w obronie Narodu Polskiego?? Manifestanci pod PKiN ułożyli Krzyż z kwiatów i zniczy (czy to czegoś nam nie przypomina?). Szkoda, że potem przemarsz pod Pałac Prezydencki nie zaczęli modlitwą. Przecież Bóg wciąż mówi, że – nic beze mnie uczynić nie możecie!, a manifestanci wciąż tylko polegają na sobie. Ten „strajk”, gdyby był mądrzej zorganizowany, to dałby większe korzyści. W Izraelu ludzie mogli sobie stanąć co 2 metry i nikt ich nie ruszał. Tu, po takim nawoływaniu, tych nielicznych stojących, milicja miała jak na widelcu. Spisywanie, a w wielu wypadkach – gleba, kajdanki i do „suki”!  Skoro stoimy jak cielaki co same wybierają sobie kata, to tak mamy. Dlatego lepszą formą było takie spacerowanie po placu przed Grobem Nieznanego Żołnierza jak widzieliśmy ostatnio.  Dziwne, bo „organizatorzy” mówili o legalnym strajku (pewnie gdzieś zgłosili) a milicja, że to nielegalne zgromadzenie.

Były transparenty, – Pracy i chleba!, – Stop rządom PIS, – Stop niszczeniu polskich firm, – Nasz rząd kłamie!, -Wsparcia a nie obietnic, – Chcemy tarczy a nie ściemy. W swoich nielicznych wystąpieniach, kandydat na prezydenta P. Tanajno mówił: „ że… to władza się boi a nie my, Naród będzie walczył o swoją wolność wypowiadania swej woli. Potrzebujemy wolności, ochrony, suwerenności. Budzi się Duch w Narodzie”. Cóż, w tych warunkach, nie da się za wiele wywalczyć i pokazać. Plandemią będą mogli …. usprawiedliwić wszystkie szykany! Na razie jeszcze nie używają pał, choć ostatnio użyli gazu! Co by szkodziło, gdyby milicja tylko…. eskortowała przemarsz? Doszli by do Pałacu, pokrzyczeli i się rozeszli. Czemu taki… obłędny pokaz siły zbrojnego ramienia?? Pan Bóg jak chce komuś odebrać władzę, najpierw odbiera … rozum! Jeśli dojdzie którejś soboty do rozlewu krwi, to tylko ten podwykonawca będzie odpowiadał!  Komu służy??? Cdn.     ODWOŁAĆ wszystkie obostrzenia a zwłaszcza te kagańce-maseczki!

Wszystko co teraz nastąpi, wyryje się głęboko w Duszy Narodu Polskiego – pamiętajcie! P rezydent belwederski obiecał Trumpowi, że 5G w Polsce będzie pod ochroną!  W „Gazecie Warszawskiej” nr 21, Karolina Gruc pisze: „ 5G, czyli w sieci promieniowania radiowego” – „Na zachodzie coraz więcej osób wierzy, że uruchomienie sieci 5G przyczyniło się do rozprzestrzeniania się korona wirusa, w wyniku czego np. w Wielkiej Brytanii zaczęły płonąć maszty 5G. Efekt był natychmiastowy – operatorzy stron internetowych zaczęli usuwać wszystkie artykuły łączące 5G z pandemią, pozostawiając tylko te, które twierdzą, że takich związków nie ma lub po prostu przekierowując szukających na stronę WHO, która przekonuje, że 5G jest całkowicie bezpieczne, a za pandemię odpowiada … zupka z niedogotowanego nietoperza z chińskiego targu.”!

Natomiast Justyna Socha pisze: „Kto i na jakiej podstawie ogłosił w Polsce epidemię prowadzącą do totalitarnej kontroli? W odpowiedzi na oburzenie społeczne, które było skutkiem przedłużających się obostrzeń i ograniczeń związanych z ogłoszeniem stanu epidemii COVID – 19 oraz wypowiedzi min. zdrowia Ł. Szumowskiego, który zapowiedział „zabezpieczenie” szczepionek dla Polaków i że będzie „rekomendował” wszystkim skorzystanie ze szczepionki, Stowarzyszenie STOP NOP wysłało pytania w formie wniosku o udostępnienie informacji publicznej zarówno do ministerstwa, jak i do Głównego Inspektora Sanitarnego. Kto wg informacji od GIS jest odpowiedzialny za ogłoszenie epidemii w Polsce? Z odpowiedzi wynika, że jest to … unijna agencja ECDC, w tym trudna do ustalenia powołana przez nią grupa ekspertów oraz Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas, który rekomendował ogłoszenie epidemii. (…) Podpisz petycję na stronie www.vaccineappeal.com. Postulaty petycji są też postulatami IV Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień, który ma się odbyć 6 czerwca od godz. 12 w warszawie (dod. Pl. Zamkowy – autor). Udział zapowiedziały Ukraina, Bułgaria, Kanada i Irlandia. Stowarzyszenie zabiega o to, żeby protest był pokojowy i legalny. Co roku było to wydarzenie skupiające całe rodziny z dziećmi. Więcej info na str.: www.stopnop.pl/protest-2020”.

W „Naszym Dzienniku” nr 119, Małgorzata Rutkowska pisze: „Bezprawne zakazy”. Chrześcijanie mają prawo i obowiązek stanowczo i bezkompromisowo bronić swobody kultu. (…) To wyłącznie Kościół, a nie państwo, jest odpowiedzialny za sprawowanie kultu religijnego. Żadna władza świecka nie może zawiesić publicznego sprawowania kultu Kościoła. Kult ten jest rzeczywistością duchową, nad którą władza doczesna nie ma żadnej władzy – dobitnie podkreśla Ks. Kard. Sarah. Jako „rzecz nie do przyjęcia” watykański purpurat określa sytuację, gdy władze polityczne uzurpują sobie prawo do decydowania, czy i kiedy wolno otworzyć kościoły. W ostatnich tygodniach we Francji, w Hiszpanii i w Niemczech, podczas gdy katolicy nie mogli gromadzić się w kościołach, muzułmanie swobodnie odprawiali swoje modlitwy w miejscach publicznych.” (…) Czy nie nadszedł czas, byśmy odczytując na nowo księgę Ezechiela, odnaleźli znaczenie sakralności? Byśmy zabronili urządzania świeckich wydarzeń kulturalnych w naszych kościołach? Zastrzegli dostęp do ołtarza  wyłącznie dla szafarzy kultu? Z miejsca, w którym mieszka Bóg, – usunęli okrzyki, oklaski, światowe rozmowy, szał fotografowania?”

Zapamiętajmy: „Bóg nie dopuściłby do zła (np. teraz „pandemia”- autor), gdyby nie był dostatecznie wszechmocny, aby wydobyć z niego dobro”. Św. Augustyn. Czas nawrócenia trwa, chociaż już się kończy (vide nowe przekazy)!

Aleksander  Szymczak

4 myśli na temat “NADZIEJA UMIERA OSTATNIA

  1. Okrągłostołowe miernoty, przez 30 lat dołożyły wszelkich starań aby przebudować nasz kraj na obraz i podobieństwo, kompletnie podporządkowanych tego Świata w swych poczynaniach bóstwu Mamon. (potrzebna druga rewolucja antykapitalistyczna).
    Naród Polski mógłby z pożytkiem dla siebie dla grona innych narodów powrócić. gdyby udało mu się wyrwać z judeochrześcijańskiej CIEMNICY Solidaruchów i hegemona zachodu, pana świata, Jeżeli tego nie uczynią, staną pod ścianą własnej głupoty i drepcząc w miejscu, mogą doczekać się momentu, kiedy nas w ogóle nie będzie, bo Polski już w ogóle nie ma, jest korporacją, zarejestrowana jako spółka zoo pod nazwą III RP w UPIKU pod nr 0079812 w Waszyngtonie w Centralnym Rejestrze Spółek i Firm i jako spółka usługowa, nazywaną 52 stanem ameryki. Czy wiemy o tym?
    Zdzisław Jankowski – b.poseł RP

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.